Yhteystiedot

Asiakaspalvelu, käyttäjätuki, integraatiot ja laskutus

Tuki kunnan pääkäyttäjille, koulujen hankintavastaaville sekä tekninen tuki:

tuki.edustore@tiera.fi  (08:00 - 16:00)
puh. 010 583 5560 (08:00 - 11:00)
 

Edustoren koekäyttö, sopimus ja sopimusehdot

Tuija Manninen
Kuntien Tiera Oy
tuija.manninen@tiera.fi
puh. 044 040 4217
 
Tomi Holma
KL-kuntahankinnat
tomi.holma@kuntahankinnat.fi
puh. 040 754 3527
Tero Santala
Dikaios Cloud
tero.santala@dikaios.fi

Kysy Edustoresta kunnilta

HÄMEENLINNA
Jari Harvio

jari.harvio@hameenlinna.fi
puh. 050 594 7883

LAHTI
Juha Patrakka

juha.patrakka@lahti.fi
TAMPERE
Tanja Jurvanen
tanja.jurvanen@tampere.fi


TURKU
Jouni Paakkinen

jouni.paakkinen@turku.fi