Yhteystiedot

Asiakaspalvelu pääkäyttäjille ja hankintavastaaville:

Täältä saat apua mm. integraatioiden toimivuuteen, teknisiin asioihin ja laskutukseen liittyvissä asioissa.
edustore@kirjastopalvelu.fi 
puh. 09 584 0440 (arkisin 08:00 - 12:00)

Huom! Opettaja: Käyttäjätukeen liittyvissä asioissa, olethan ensisijaisesti yhteydessä kunnan omaan tukeen, pääkäyttäjään tai oman organisaatiosi hankintavastaavaan.


 

Yhteystiedot

Taina Uusi-Illikainen
Kuntien liittymissopimukset​

Kuntien Tiera Oy
taina.uusi-illikainen@tiera.fi
puh. 040 669 4771
 
Ritva Tolmunen
Tuotetoimittajien sopimukset​

Suomen kirjastopalvelu Oy
ritva.tolmunen@kirjastopalvelu.fi
puh. 040 753 4083


 
Timo Kettunen
Asiakkuudet

Dikaios Oy
timo.kettunen@dikaios.fi
puh. 040 5085027

Kysy Edustoresta kunnilta

HÄMEENLINNA
Jari Harvio

jari.harvio@hameenlinna.fi
puh. 050 594 7883

LAHTI
Juha Patrakka

juha.patrakka@lahti.fi
TURKU
Jouni Paakkinen

jouni.paakkinen@turku.fi