Yhteystiedot

Asiakaspalvelu, käyttäjätuki, integraatiot ja laskutus

Tuki kunnan pääkäyttäjille, koulujen hankintavastaaville sekä tekninen tuki:

edustore@kirjastopalvelu.fi 
puh. 09 584 0440 (arkisin 08:00 - 12:00)
 

Yhteystiedot

Pia Rautakorpi
Kuntien liittymissopimukset​

Kuntien Tiera Oy
pia.rautakorpi@tiera.fi
puh. 040 672 4559
 
Heini Pennanen
Tuotetoimittajien sopimukset​

Suomen kirjastopalvelu Oy
heini.pennanen@kirjastopalvelu.fi
puh. 050 354 8280


 
Antti Väänänen
Integraatiot

Dikaios Oy
antti.vaananen@dikaios.fi
puh. 044 285 1525.

Kysy Edustoresta kunnilta

HÄMEENLINNA
Jari Harvio

jari.harvio@hameenlinna.fi
puh. 050 594 7883

LAHTI
Juha Patrakka

juha.patrakka@lahti.fi
TAMPERE
Tanja Jurvanen
tanja.jurvanen@tampere.fi


TURKU
Jouni Paakkinen

jouni.paakkinen@turku.fi